Oliy ta’lim muassasalari hamda akademik litseylar rahbar va pedagog kadrlarini qayta tayyorlash va malakasini oshirish kurslarining yangilangan o‘quv-metodik ta’minoti bilan tanishtirish maqsadida 2025 yilning 3-8 yanvar kunlari Oliy ta’lim tizimi kadrlarini qayta tayyorlash va malakasini oshirish institutida, qayta tayyorlash va malaka oshirish kurslarida o‘quv mashg‘ulotlarini olib borishga tavsiya etilgan professor-o‘qituvchilar uchun ijodiy fikrlashga yo‘naltirilgan innovatsion ta’lim texnologiyalari asosidagi mahorat darslari tashkil etilmoqda.
Jumaldan, bugun, 2025 yilning 4 yanvar kuni yu.f.d., professor Topildiyev Vohidjon Rahimjonovich ishtirokida “Oliy ta’limning normativ huquqiy asoslari hamda tizimda korrupsiya va manfaatlar to‘qnashuvining oldini olish” moduli doirasida mahorat darsi tashkil etildi.